Podijelili smo svjedodžbe

Autor: Administrator , 5. 7. 2023.

Svjedodžbe i nagrade su u rukama onih koji su ih ove školske godine i  zaslužili.
Svi učenici od prvog do osmog razreda koji su iz svih nastavnih predmeta imali odličan uspjeh pohvaljeni su i na završnoj svećanosti uručene su im i pohvalnice.
Društvo "NAŠA DJECA"  Kumrovec prigodnim je poklonom nagradilo najučenika i najučenicu škole prema odabiru učenika - Lana Dežmar i Mihael Preglej.

Matica hrvatska - ogranak Klanjec dodijelilo je nagrade dvjema učenicimama osmog razreda koje su pokazale izrazito veliki trud i izvrsne rezultate od 1. - 8. razreda - Lana Dežmar i Tia Taboršak.
DND Zagorska Sela nagradilo je učenika Franju Bezjaka jer je baš svaki dan bio na nastavi.
Općina Kumrovec osigurala je nagrade za najbolje sportaše i njihovog mentora - 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz odbojke te 3. na Poludržavnom u kategoriji 5. i 6. razreda - Mateo Škvorc, Marko Kladnički, Marko Fistrić, Fran i Luka Iveković, David Krajcar, Rok Dežmar, Matejo Čep, David Aržek i Jurica Taboršak.
Općina Zagorska Sela osigurala je nagrade za učenice koje su od 1. - 8.  razreda prošle s odličnim uspjehom - Petra Boršić, Lana Dežmar, Gabrijela Jurak i Tia Taboršk.
Nagrađene su i učiteljice koje su se posebno isticale trudom i zalaganjem ove školske godine: Ana Maslać i Marina Sušec. Školski domar, Miro Bišćan, također je dobio priznanje jer se trudi u  održavanju škole i okoliša škole.
Hvala svima koji prepoznaju trud naših učenika i koji ih u tome podržavaju i potiču da budu još bolji.
Oprostili smo se i od osmaša kojih ćemo se uvijek rado sjetiti te se nadamo da će upisati srednje škole koje su izabrali.
A sad, na zasluženi odmor svi skupa!🥰