Pohvale Učiteljskog vijeća

Autor: Administrator , 14. 7. 2020.

Na završetku još jedne nastavne godine pohvaljuju se učenici koji su se istaknuli po iznimnom školskom uspjehu, vladanju, sudjelovanju i ostvarivanju zapaženih rezultata na županijskim ili državnim natjecanjima.

Za odličan uspjeh (5,00)  i uzorno vladanje pohvaljuju se: Tonka Bezjak (1.razred), Nina Bišćan (1. razred), Matilda Blažičko (1. razred), Mihael Blažičko (1. razred), Petra Dežmar (1. razred), Filip Iveković (1. razred), Petar Kladnički (1. razred), Adrijan Prtenjak (1. razred), Tena Škvorc (2. razred), Janko Bezjak (2. razred), Mia Bišćan (2. razred), Dora Boršić (2. razred), Alojz Tituš Dončić (2. razred), Petar Ivček (2. razred), Marin Iveković (2. razred), David Aržek (3. razred), Amalija Bat (3. razred), Fran Iveković (3. razred), Marta Brlek (4. a razred), Nika Džaferi (4 .a razred), Helena Erdelić (4. a razred), Nika Petrinec (4. a razred), Ella Petruša (4 .a razred), Mihael Preglej (4 .a razred), Marko Regvat (4. a razred), Patricija Šeliga (4. a razred), Petar Županić (4. a razred), Jakov Blažičko (4. b razred), Ema Šplajt (4. b razred), Marija Belošević (4. b razred), Ivan Štefan (4. b razred), Mateo Ulama (4. b razred), Ivana Hunski (8. razred) i Fran Županić (8. razred).

Za sudjelovanje na državnoj smotri učeničkih zadruga pohvaljuju se Lucija Banjšak (7.razred) i Natalija Pećnik (8. razred). Za osvojeno prvo mjesto na županijskom natjecanju iz krosa pohvaljuje se Josip Brundić (6. razred). Učenik Marko Zgorelec (8. razred) pohvaljuje se za sudjelovanje na županijskoj smotri LiDraNo. Marcel Broz (8.razred) pohvaljuje se za sudjelovanje na županijskom natjecanju iz engleskoga jezika.

S obzirom na specifičnost školske godine i izazove online nastave, Učiteljsko vijeće dodjeljuje pohvalu za izniman trud i zalaganje u nastavi na daljinu učenicima: Lani Dežmar (5. razred) Brunu Županiću (5. razred), Toniju Bišćanu (6. razred), Daliboru Vrdelji (7. razred), Luki Kladničkom (7. razred), Ivanu Aržeku (8. razred) i Vanesi Tuđen (8. razred).

Veliku nagradu škole osvajaju Ivana Hunski i Jasmina Ivanković (8. razred) za odličan uspjeh tijekom cijele osnovne škole. Najveću nagradu škole osvaja Fran Županić (8.razred) za odličan uspjeh (5,00) iz svih nastavnih predmeta i uzorno vladanje  tijekom čitavog osnovnoškolskog obrazovanja.

Čestitamo svim pohvaljenim učenicima i želimo vam dugo i toplo ljeto.