OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE O POČETKU ŠK.G. 2020./2021.

Autor: Administrator , 2. 9. 2020.

Dragi učenici i roditelji,
nastava započinje po modelu  A - u školi, uz pridržavanje epidemioloških mjera,
u ponedjeljak, 7.9.2020. godine, u 8:00 sati.

Raspored prijevoza školskih prijevoznih jedinica isti je kao i prošle školske godine.
Vrijeme polaska s početnih stanica je u 7:10 sati.
Vrijeme povratka iz škole prvi dan nastave je u 10:00 sati, a za ostale dane putnici dobivaju Red vožnje.

U školske prijevozne jedinice učenici ulaze s maskom, pa molim roditelje da za prvi dan osiguraju masku, a za dalje će dobiti u školi.

Roditelji ne ulaze u školsku zgradu, uz iznimku jednog od roditelja sa svakim učenikom prvog razreda prvi dan nastave. Roditelji i učenici prvog razreda po ulasku u školu odlaze u kino dvoranu.

Učenici ulaze u školu na donji ulaz, jedan po jedan, održavajući razmak i čekajući u redu ispred ulaza.

Na ulazu učenici dezinficiraju obuću i ruke,  papuče za školu presvlače u garderobi  gdje u ormariću odlažu svoje stvari i odlaze u matičnu učionicu –prostor u kojem će stalno boraviti i u kojem je osigurana propisana socijalna distanca, stoga na nastavi neće morati nositi maske, a učitelji će dolaziti u njihove učionice.

1. razred - matična učionica : 3 učionica u prizemlju,
2. razred - matična učionica : 2 učionica u prizemlju,
3. razred – matična učionica : 1 učionica u prizemlju,
4. razred – matična učionica : 4 učionica u prizemlju
5.a  razred – matična učionica : učionica engleskog jezika na katu
5.b  razred – matična učionica : učionica matematike na katu
6. razred – matična učionica : učionica povijesti i geografije na katu
7. razred – matična učionica : učionica biologije i kemije na katu
8. razred – matična učionica : učionica njemačkog jezika na katu

Cijenjeni roditelji,

samo naša zajednička briga i zajednički napori da se mi sami odgovorno ponašamo i djecu, učenike, naučimo oprezu, može doprinijeti tome da u našoj školskoj obitelji ne dođe do zaraze i širenja virusa.

Vjerujemo da nećete pustiti u školu dijete sa i najmanjom naznakom temperature ili drugih simptoma bolesti, a mi ćemo se pridržavati svih uputa i propisanih mjera i osigurati najbolje moguće uvjete za siguran boravak učenika u školi.

Ravnateljica Željka Töpfer