Učenici 4. razreda uspješno su sudjelovali u četverodnevnoj Školi u prirodi, gdje su kroz razne edukativne, sportske i zabavne aktivnosti stjecali nova znanja i iskustva. Uz učenje izvan učionice, razvijali su samostalnost, odgovornost i prijateljske odnose. Četiri dana ispunjena druženjem, istraživanjem i nezaboravnim trenucima ostat će im u lijepom sjećanju.
Podjela svjedodžbi
Dragi učenici i poštovani roditelji, priveli smo kraju još jednu uspješnu školsku godinu. Vrijeme je da zajednički proslavimo vaš trud, rad i postignute rezultate. Pozivamo vas na svečanu podjelu svjedodžbi koja će se održati u ponedjeljak, 29. lipnja 2026. godine, s...


