Nastava na daljinu - učenički radovi

Autor: Administrator , 21. 4. 2020.

Dragi roditelji, učenici i prijatelji škole
Naši su učenici bili stvarno vrijedni u proteklom periodu. Dobili smo takve prekrasne uratke da bi trebalo uvesti i veću ocjenu od "odličan" pa smo odlučili da Vam pokažemo bar jedan dio. Jer, naša su djeca jednostavno najbolja, bili oni doma ili u školi!

Ovaj tjedan u našoj on – line školi učili smo o nacionalnim parkovima. To nam je dalo izvrsnu ideju da pokušamo djeci iz cijele naše lijepe domovine približiti Zelenjak - naše zaštićeno područje.
Prvi puta smo pokušali napraviti power – point prezentaciju. Jako nam se svidjelo što smo zadatak napravili u novom digitalnom alatu, a radili smo i plakate.
Neke od naših radova možete pogledati u privitku.

4. a razred

Ovaj tjedan učili smo o životnoj zajednici travnjaka. O tim sadržajima napravili smo ponavljalicu. Opet smo radili prezentacije, ponavljalice od kolaž – papira, 3 D ponavljalice, a čak smo se na wordwallu okušali u sastavljanju svog prvog kviza.
Na travnjaku raste i tratinčica pa smo i nju opisivali.
Svi ti zadaci nisu nam bili teški, a kako su nam uspjeli možete vidjeti u privitku.

Poticaj za teksturu tkanine bila nam je emisija Škole na Trećem i razgovor o narodnim nošnjama.

4. a razred

Radovi drugog razreda u Školi na trećem. Bravo Tena!   Šaljite radove i dalje! Očekujemo i druge radove!

Tena Škvorc

2. razred

Dan planeta Zemlje obilježavamo svake godine 22. travnja. To je dan kada u cijelome svijetu posebnu pažnju posvećujemo očuvanju okoliša i svih prirodnih ljepota našega planeta. Ljudi često nisu svjesni svoga štetnog utjecaja na okoliš i onečišćenja tla, zraka, vode. Drugi razred obilježio je Dan planeta Zemlje izradom plakata sa eko porukama za očuvanje Zemlje.

2. razred

Tijekom održavanja nastave na daljinu, učenici 3. razreda izradili su mnogo lijepih radova.

Radove možete pogledati u fotogaleriji.

3. razred

Učenici drugog razreda na zanimljiv način prikazali su obilježja i kulturno-povijesnu baštinu svoga mjesta. Veselimo se novoj temi i novom istraživanju u nastavi na daljinu.

UČENICI 1. RAZREDA SU IZRAĐIVALI MODEL PLANETA ZEMLJE

U nastavi na daljinu naučili smo novu likovnu tehniku - kaširanje. Kaširanje je tehnika lijepljenja papira, u našem slučaju smo lijepili papir na balon te tako dobili okrugli oblik Zemlje. Kada su u nekoliko slojeva oblijepili balon, obojali su ga i dobili prekrasne modele planeta Zemlje.
Koliki trud su uložili pogledajte u našoj galeriji slika te pročitajte njihove pjesme i poruke kako očuvati našu planetu.

1. razred

Likovna kultura

Virtualne izložbe učeničkih radova

Majčin dan

Pogledajte i pročitajte kako je prvi razred svoje mame iznenadio prekrasnim pjesmama i čestitkama.

1. razred

Nakon dvomjesečnog upoznavanja i proučavanja zanimljivosti o vodama, učenici 3. razreda izrađivali su plakate o tekućicama, stajaćicama i moru. Teme su samostalno birali prema vlastitim interesima pa smo tako dobili raznovrsne plakate. Svaki je rad poseban na svoj način.

Neki su se samoinicijativno okušali u izradi svoje prve prezentacije što je jako pohvalno!

3. razred

« Ožujak 2024 »