„TRČI – SKOČI – BACI“ 2018.

Autor: Administrator , 3. 6. 2018.

29. svibnja 2018. na stadionu u Razvoru već devetu godinu u nizu obilježili smo Dan škole i Svjetski dan sporta atletskim mitingom pod geslom „Trči-skoči-baci“. Uz tradicionalno nastupanje učenika iz Klanjca, Kumrovca i Tuhlja ove godine ponovno su nam se pridružili učenici iz Kraljevca na Sutli, tako da je na natjecanju sudjelovalo 96 učenika.

Naši natjecatelji osvojili su ukupno 10 medalja: Filip Bedeniković (1. mjesto u trčanju na 100 metara), Tajana Gajšak (1. mjesto u trčanju na 100 metara), Bruno Špiljar (1. mjesto u trčanju na 300 metara), Antonio Zgorelec (2. mjesto u trčanju na 800 metara), Karla Maček (2. mjesto u skoku uvis), Valentina Maček (2. mjesto u trčanju na 300 metara), Karla Lojen (2. mjesto u trčanju na 600 metara), Sara Pilko (3. mjesto u bacanju kugle), Leonardo Sporiš (3. mjesto u skoku uvis) i Monika Gluhak (3. mjesto u skoku uvis).   Rezultate svih natjecatelja možete pogledati u tablici u prilogu.

U konkurenciji dječaka ekipni naslov odnijela je ekipa iz Tuhlja dok su naši dječaci bili treći. U konkurenciji djevojčica naša je ekipa osvojila 1. mjesto i time prekinula osmogodišnju dominaciju djevojčica iz Klanjca u ovom natjecanju.

Ovim putem zahvaljujemo se našim sponzorima, tvrtki Štefan d.o.o. koja omogućuje svim natjecateljima i sucima nastup u prigodnim majicama, Sportskoj zajednici KZŽ-e na doniranim peharima i medaljama, Termama Tuhelj na doniranim ulaznicama za bazene, „Pionirčeku“ na doniranim čevapima, Hostelu Kumrovec na doniranim sladoledima te Društvu sportskih igara učenika na doniranim bočicama za vodu za sve natjecatelje. Hvala i Općini Kumrovec na uređenju stadiona, članovima DVD Kumrovec na vodi, Karlu Ulami na transportu potrebne opreme, Mariji Somek (službenom fotografu) i svima ostalima koji su na bilo koji način doprinijeli organizaciji i provedbi ovog natjecanja.

Vidimo se sljedeće godine na jubilarnom 10. izdanju ovog natjecanja!

Školsko sportsko društvo Kumrovec

Priloženi dokumenti: